Ar-Ge

Boğaziçi Sualtı Araştırma Merkezi, bir AR-GE şirketi olarak sualtı ile ilgili konularda araştırma yapmak ve dalış tekniklerini geliştirmek amacı ile kurulmuştur.

Ar-Ge

Boğaziçi Sualtı Araştırma Merkezi - BURC, rekreasyonel ve ticari dalış eğitim ve hizmetleri departmanlarının yanı sıra Innovasub markası adı altında sualtı teknolojileri alanında faaliyet göstermektedir. Innovasub, BURC'nin tescilli ticari markasıdır.

Innovasub olarak, ticari, rekreasyonel ve sportif dalgıçların ve dalış organizasyonlarının ihtiyaçlarına hizmet edebilecek yenilikçi su altı teknolojileri geliştirmekte ve ticaretini yapmaktayız. Ortak markaların dünya çapında güvenilir ürünlerini dağıtmanın yanı sıra; günümüz dalgıçlarının ihtiyaçlarını eşleştirmek, yönlendirmek ve oluşumuna katkıda bulunmak amacıyla ürünlerin yazılımından donanımına kadar çeşitli ürünler üretmekteyiz. Innovasub hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ
 
Araştırma merkezleri, üniversiteler, devlet kuruluşları ve sektördeki diğer aktörlerle işbirliği yaparak, çeşitli sorunlara yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretmeye çalışıyoruz.

Kodromuzun hepsi dalgıçlardan oluşmakta olup bu bize dalgıçların sorunlarına daha iyi bir bakış açısı sağlar. Yürüttüğümüz ve yıllarca süren araştırmalarımız, ekip çalışması ve tutkusu ile bu sorunları çözmeye ve modern dalgıcın ihtiyaçlarını karşılamaya adanmıştır. Çözümlerimiz, dalgıçlar tarafından dalgıçlar için üretmektir.