RPL-Denklik Kursu

Uluslararası geçerliliği olan dalgıç sertifikasyonuna yönelik bir program hazırladık. Bu programa katılmak için yabancı dil bilmek GEREKMEMEKTEDİR.

RPL-Denklik Kursu

Uluslararası geçerli sanayi dalgıçlığı denklik sertifikasyonu

Türkiye’de sanayi dalışlarında kullanılan Denizcilik Müsteşarlığı tarafından “Profesyonel Sualtı Adamları Yönetmeliği’ne göre verilen “Profesyonel Sualtı Adamı” yeterlilik belgelerinin yurtdışı geçerliliği sorun olabilmektedir.
Yurtdışında sanayi dalgıcı olarak çalışmak isteyenlerin sahip olması gereken belgelerin başında uluslararası geçerliliği olan IMCA (International Marine Contractors Association) tarafından tanınan ADAS (Australian Diving Accreditation Scheme) belgesi yer almaktadır. 

BURC olarak ADAS sertifikasyonuna sahip olabilmenize yönelik bir program hazırladık. Bu programa katılmak için yabancı dil bilmek GEREKMEMEKTEDİR.

En az 5 yıllık sanayi dalgıçlığı deneyimi olanların katılabileceği bir kurstur.  

Program:

2 farklı seviyede denklik verilecektir.

Sahip olduğu belge Alacağı Belge
Aday Dalgıç, Balıkadam SCUBA
Aday Dalgıç, Balıkadam, II. Sınıf Dalgıç 30 metreye kadar satıhtan ikmalli

Her 2 seviye için yeterli dalış deneyimini kanıtlayanlar ek program ile supervisor (dalış amiri) sınav ve programına katılabilir.

KURS ve DEĞERLENDİRME PROGRAMI

Teorik sınavlar:

Sınavlar online kamera ile yurtdışından denetlenecektir. Sınavda başarısız olanların kurs ücretinin %50 si iade edilecektir.

Pratik değerlendirme sınavları (Tekneden dalış uygulamaları tüm gün devam edecektir)

Daha detalı bilgi, sorularınız ve başvuru için lütfen iletişim formunu doldurunuz. İletişim formu için lütfen TIKLAYINIZ

Size göndereceğimiz bilgi paketinde neler bulacaksınız:

  • Doğru eğitimi nasıl seçmeli
  • BURC'ta mevcut olan eğitim seviyeleri
  • Kurs uzunluğu, fiyatı ve günleri
  • BURC'ta eğitime başlamak için gerekenler
  • Ekipman Gereksinimleri
  • İş bulmak için yardım
  • Başvuru formları ve diğerleri…

Yukarıdaki bilgileri içeren dosyamızın tarafınıza gönderilmesi için iletişim formunda yer alan bilgileri eksiksiz doldurunuz. Telefon numarası belirtmeyen adaylara geri dönüş olmayacaktır.

Daha detalı bilgi, sorularınız ve başvuru için lütfen iletişim formunu doldurunuz. İletişim formu için lütfen TIKLAYINIZ